fbpx
EN PL
Kontakt

Crept-Studio.pl, 96-200 Rawa Mazowiecka, Niwna 42A

Zadzwoń teraz! (+48) 786 95 03 34 biuro@crept-studio.pl
Obserwuj nas!

Panel klienta

Dlaczego warto inwestować w wizerunek firmy?

Kreatory logo online czy indywidualny projekt graficzny – to odwieczne pytanie firm i marek, które dopiero zaczynają wchodzić na rynek, budować swoją rozpoznawalność i reputację. Warto wiedzieć, że logo jest najważniejszym elementem identyfikacji wizualnej i tak naprawdę to od niego zaczyna się przygoda z marketingiem i promocją. Należy więc o logo odpowiednio zadbać. Jak można stworzyć dobre logo?

Idealne logo, czyli jakie?

Jakie powinno być idealne logo? Siła leży w jego prostocie. Przede wszystkim musi łatwo zapadać w pamięć. Wywoływanie stosownych i przyjemnych emocji i skojarzeń jest również bardzo istotne. Powinno też być w swoim założeniu ponadczasowe. Logo wykorzystuje się wszędzie, gdzie działa promocja i marketing – zarówno na wizytówkach, jak i na stronie internetowej, profilach w mediach społecznościowych czy gadżetach firmowych.

Kreator logo online – zalety i wady

Do stworzenia logo może posłużyć kreator logo online. Są to programy łatwe, a wręczy intuicyjne w obsłudze, a przy tym dostępne bezpłatnie lub za niewielkie nakłady finansowe. Nie trzeba też być grafikiem, by stworzyć w nich prosty znak rozpoznawczy swojej marki.  W takim kreatorze są dziesiątki gotowych już szablonów i grafik. Wystarczy z bazy elementów wybrać własny symbol, który można edytować. Do niego wystarczy dodać firmową czcionkę i wpisać nazwę firmy. Proste i tanie, prawda? Ale logo, które powstało w kreatorze nie jest pozbawione wad. Jedną z nich jest brak unikalności. Właściciel innej firmy może stworzyć logo zbliżone do tego, które wykonamy sami.

Indywidualny projekt graficzny logo

Na pewno stawiając na profesjonalizm, nie wolno tworzyć logo w kreatorze online. Profesjonalne logo pozwoli wyróżnić się z tłumu. Stworzone logo przez grafika jest też w pełni unikalne. Dotyczy tylko jednej marki lub firmy. Dzięki niemu można budować profesjonalny wizerunek instytucji godnej zaufania. Poza tym łatwiej dociera się do odpowiedniej grupy docelowej, więc zainwestowane środki na pewno się zwrócą w przyszłości.

Uzyskaj już dziś darmową wycenę!

Zapraszamy do kontaktu z nami – Twórz z nami swoją markę! – https://crept-studio.pl/contact/

Jesteśmy czołową agencją reklamową w Polsce, więc naszą siłą jest umiejętność tworzenia skutecznych materiałów reklamowych, które nie tylko przyciągają uwagę, lecz również generują zyski.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz nietuzinkowego projektu?

Zacznijmy współpracę!

Zamów darmową wycenę
  • right image
  • Left Image